O NAS         KONTAKT         REKLAMA         REGULAMIN         DODAJ FIRMĘ
   
     KATEGORIE
 
Artykuly Żelazne (3)
Bielizna (1)
Biżuteria, Zegarki (5)
Budownictwo (12)
Dla dzieci (13)
Dom i ogród (12)
Elektronika (2)
Komputery (0)
Lampy i Oświetlenie (2)
Maszyny Produkcyjne (4)
Materiały reklamowe (3)
Meble (36)
Motoryzacja (3)
Narzędzia (6)
Odzież i Dodatki (14)
Opakowania (7)
Polskie Marki Odzieżowe (12)
Polskie Obuwie (14)
Rękodzieło (10)
Samochody (1)
Sklepy internetowe (11)
Sklepy stacjonarne (0)
Sprzęt Elektryczny (2)
Sprzęt AGD (0)
Sprzęt Sportowy (1)
Super wzornictwo (15)
Walizki, Torebki (3)
Wyroby Drewniane (45)
Wyroby Skórzane (3)
Zabawki, Gry (3)
Zdrowie i Uroda (3)
Żywność, Napoje, Alkohol (5)
 
jeśli produkujesz w Polsce   
dodaj firmę    

POLECAMY

portale kominkowe
płyty betonowe
MEBLE DREWNIANE
MEBLE Z DREWNA
DONICE BETONOWE
BIURKA Z DREWNA
Producent leżaków drewnianych
pudełka z drewna
pudełka drewniane

     PRENUMERATA
 
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o firmach które produkują coś w Polsce podaj nam swój adres email. 

   
2018-09-18 11:51:01

Meble drewniane od Producenta ForestBee


Coraz więcej osób decyduje się na urządzanie swojego mieszkania meblami z drewna, szafami, komodami, stołami, krzesłami czy biurkami. To inaczej sielski, prosty, naturalny wystrój pomieszczeń, stwarzający wrażenie przytulności i ciepła domowego ogniska. Bardzo ciekawe efekty daje też eklektyczne podejście do sprawy – czyli połączenie stylu nowoczesnego, minimalistycznego z elementami vintage. Efekty są również niezwykłe. Przemawiają ciekawym kontrastem i świeżością aranżacji.

Naturalne ekologiczne, często z naturalnymi pęknięciami, mocnym słojowaniem i postarzane – to meble hacienda  marzenie o pięknych, gustownie urządzonych wnętrzach. To pierwszorzędny element wystroju pomieszczeń w stylu rustykalnym, dlatego powinno się je traktować priorytetowo. Lite drewno, prosta bryła, rzemieślnicza obróbka – to wszystko stanowi o unikalności kolekcji. Nie może być mowy o zamiennikach do naturalnego surowca – typu sklejki itp., ponieważ zaburzyłoby to naturalny charakter wnętrza.

Ładnie w wystrój w stylu klasycznym wpisują się także przeszklone białe witryny drewniane,  za szybami których można poustawiać różne ozdoby ceramiczne, ze szkła, mosiężną lampę, efektowny postarzany zegar i inne stylowe gadżety.  Królują też komody, kredensy, cięższe stoliki kawowe, niekiedy z wywiniętymi nóżkami. W kuchni czy salonie przysadziste stoły z drewna robią ponadprzeciętne wrażenie. Koniecznie wszystkie meble w stylu rustykalnym, powinny być utrzymane w ciepłej kolorystyce, nie przygaszonej, aby płynnie wpisywały się w ogólny wystrój wnętrza.

Meble drewniane do salon 

Jeśli chcesz zaaranżować swój salon w stylu vintage,  to masz szerokie pole do popisu. Przytulne pomieszczenie nawiązujące do natury, proste w odbiorze i niepospolite, rodzi jak najlepsze doznania estetyczne. Jak je urządzić? Przede wszystkim na pierwszym planie powinny pojawić się stylowe drewniane meble o prostej bryle, ale niebanalnym wyglądzie. Stylowe szafy, regały, masywne stoły i urokliwe stoliki kawowe, utrzymane zawsze w ciepłych, naturalnych barwach. Mogą to być meble woskowane , obite skórzaną tapicerką, delikatnie zdobione. Uroku takiemu wnętrzu dodadzą też drewniane skrzynie, komody i kredensy. W stylu rustykalnym rzeczy użytku codziennego powinny być na widoku, dlatego można je wyeksponować na drewnianych półeczkach czy stolikach, przez co staną się również elementem wystroju salonu.

Styl rustykalny i nowoczesny

Co łączy te dwa style? Harmonia, prostota, minimalizm, bezpretensjonalność. Jeśli ktoś szuka takich aranżacyjnych rozwiązań, takie połączenie jest jak najbardziej dla niego. W jasne, przestronne pomieszczenie, tam gdzie króluje ascetyzm w wystroju, meble rustykalne znajdą swoje miejsce. Oczywiście nie trzeba zastawiać nimi całego wnętrza, a wystarczy zdecydować się na jeden fotel, komodę, czy łóżko w stylu rustykalnym, aby uzyskać niebanalny efekt aranżacyjny, tchnący swojskością i przytulnością. Umiejętne łamanie schematów, tworzenie kontrastów z nowoczesnych rozwiązań technologicznych i tradycyjnych klasycznych form oraz technik rzemieślniczych – to kunsztowny, elektryzujący efekt. Elegancka komoda wykonana z drewna o przysadzistej bryle i fotel w stylu vintage obity miękką tkaniną na tle jasnego, minimalistycznego wnętrza, prezentują się rewelacyjnie.

Meble drewniane kupione od producenta ForesteBee cieszącego się uznaniem, którego  rzemieślnicza praca rodzi unikalne perełki, mają swój renesans. Dobrze, że ekologiczne surowce i prosta forma wraca do łask, dzięki temu kolejne wnętrza zyskują stylowe i naturalne. Wystarczy trochę aranżacyjnej wyobraźni, aby wyczarować nietuzinkowy wystrój, niezwykle ciepły i komfortowy.


 


dodane przez: WyprodukowanowPolsce.pl

   

Witamy na naszej stronie. Chcemy na niej pokazać firmy które produkują w Polsce oraz zachęcić potencjalnych klientów do zakupu produktów produkowanych w Polsce. Jeśli produkujesz w Polsce dodaj swoją firmę do naszego portalu.

   
  PROMOCJE oraz NOWOŚCI z Firm produkujacych w Polsce.


La Boda
Ewa Bień
Producent Mebli
Meble dębowe
BIOECO by ARKA
Bębny Drewniane
Kremówka z Wadowic
Polskie obuwie
MCE Producent Kotłów
Producent obuwia
Producent schodów
Polskie Wędliny

zobacz wszystkie


   
  Aktualności z firm Produkujących w Polsce
  2018-12-03 09:53:22

Polskie rękodzieło

Sklep internetowy z regionalnymi produkowanymi w Polsce .. 


dodane przez:WyprodukowanowPolsce.pl

zobacz
2018-11-26 08:48:50

Polskie pudełka z drewna

Polskie pudełka z drewna od Wooden World


dodane przez:WyprodukowanowPolsce.pl

zobacz
2018-11-19 09:15:18

Beton architektoniczny ciągle w modzie

Płyty betonowe na ścianę ciągle modne, polecamy te od polskiego producenta ...  


dodane przez:WyprodukowanowPolsce.pl

zobacz
2018-11-05 10:09:40

Producent koralików z drewna

Koraliki drewniane od polskiego producenta.  Galanteria Drewniana


dodane przez:WyprodukowanowPolsce.pl

zobacz
2018-10-22 12:50:09

Meble drewniane z Polski

Polski producent mebli drewnianych firma DREWMAX. Firma powstała w 2006 r., jednak jej początki sięgają kilkunastu lat wcześniej ... 


dodane przez:DREWMAX meble drewniane

zobacz
2018-10-22 10:22:15

Produkty drewniane do decoupage

Produkty drewniane do decouapge - produkowane w Polsce. 


dodane przez:WyprodukowanowPolsce.pl

zobacz
2018-10-08 09:24:35

Łóżeczka dla dzieci z Polski

Piękne  łóżeczka drewniane dla dzieci od polskiej firmy Kraina Mebli Drewnianych.


dodane przez:WyprodukowanowPolsce.pl

zobacz
2018-10-03 07:11:40

Designerskie sofy z Polski

Designerskie sofy z polskiej firmy, prezentują się rewelacyjne na tle znanych marek. 


dodane przez:WyprodukowanowPolsce.pl

zobacz

zobacz wszystkie   PRODUKUJĄ W POLSCE

       


 

O NAS    KONTAKT    REKLAMA    REGULAMIN    DODAJ FIRMĘ

Copyright wyprodukowanowpolsce.pl
ilość odwiedzin: 1639100,
Materiały budowlane produkowane w Polsce , Kosmetyki, lekarstwa oraz suplementy diety produkowane w Polsce , , , Meble produkowane w Polsce , Zabawki i gry produkowane w Polsce , Odzież i dodatki produkowane w Polsce , Artykuły dziecięce produkowane w Polsce , Polska motoryzacja , Wyposażenie domu i ogrodu produkowane w Polsce , Komputery i oprogramowanie produkowane w Polsce , Elektronika produkowana w Polsce , Sprzęt elektryczny produkowany w Polsce , Żywność, napoje i alkohol produkowane w Polsce , Rękodzieło produkowane w Polsce , Artykuly żelazne produkowane w Polsce , Samochody produkowane w Polsce , Sprzęt AGD produkowany w Polsce , Lampy i oświetlenie produkowane w Polsce , Walizki, torebki, futerały produkowane w Polsce , Maszyny produkcyjne produkowane w Polsce , Opakowania produkowane w Polsce , Obuwie i akcesoria produkowane w Polsce , Sprzęt sportowy produkowany w Polsce , Wyroby skórzane produkowane w Polsce , Biżuteria, zegarki produkowane w Polsce , Narzędzia produkowane w Polsce , Wyroby drewniane produkowane w Polsce , Materiały reklamowe i gadżety produkowane w Polsce , Super wzornictwo - czyli Polak potrafi , Polskie Marki Odzieżowe , Sklepy internetowe z polskimi produktami ,